ÇERKEZKÖY’ÜN MATBAASI – KALİTELİ BASKI, HIZLI TESLİMAT

Çerkezköy Matbaa işleri – Ajans 59 Matbaacılık: İşletmelerin daha fazla kitleye hitap etmesi, resmi belgelerde kaşe kullanımın artması, davetler için basılan davetiye sayılarının artması, işletmelerin markalarının isimlerinin taşıyan kendi ürünlerinin kullanmaya başlaması, reklamlar için el afişleri, kartvizitlerin kullanımının artması ile birlikte matbaa sektöründe büyük yol kat edilmiştir.

Ajans 59 Matbaa olarak matbaa sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Aynı anlayışla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çerkezköy Matbaa olarak sadece Çerkezköy çevresinde ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Çerkezköy ve Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Ajans 59 Matbaa olarak;

Kartvizit, Kaşe, Davetiye, Logo Tasarımı, Broşür, Etiket, Davetiye, Afiş, Poster, Katalog, Antetli Kâğıt, Bloknot, El ilanı, imsakiye, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Kurumsal Kimlik, Plaket, Masa üstü isimlik, Ajanda, Dijital Baskı hizmetlerinin aktif olarak vermekteyiz.

İşletmemizin vizyonu ve misyonu gereği müşterilerimizin isteklerine göre özel tasarımlar yapıyoruz. Siparişleri, en hızlı şekilde, kaliteli ve uygun fiyata teslim etmekteyiz.

Çerkezköy Ajans 59 Matbaa olarak teslimatlarınızı en hızlı ve güvenilir şekilde siz değerli müşterilerimize iletmekteyiz.

Çerkezköy ve çevresindeki müşterilerimize siparişler 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Farklı illerdeki müşterilerimize ise 3-5 gün içerisinde göndermekteyiz.

Çerkezköy Matbaa olarak;
Tüm matbaa işleriniz grafikerlerimiz tarafından size özel yapılan tasarımlar ile sunulmaktadır.

Davetiye Modelleri
Yüzlerce farklı her bütçeye ve zevke uyun modellerimiz ile müşterilerimizin hizmetindedir.
Davetiyelerinizi en hızlı ve kusursuz şekilde basmakta ve teslim etmekteyiz.

Çerkezköy’deki müşterilerimize siparişleri 1 gün içerisinde gönderilmektedir. Farklı illerdeki müşterilerimize ise 3 gün içerinde siparişlerini göndermekteyiz.

İletişim Bilgileri;
Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesi, Akdiş Sk. No:3/5 Dükkan: 10 Kapaklı/Tekirdağ
Telefon & Fax: 0 282 717 08 46
Gsm: 544 401 82 59

E mail: acil@ajans59.com
Tek istediğimiz müşterilerimizin memnuniyeti.
Çerkezköy Matbaacıları – Kapaklı Matbaacısı

Çerkezköy matbaa