Karaağaç Matbaa işleri

Karaağaç Matbaa işleri – Ajans 59 Matbaacılık: İşletmelerin daha fazla kitleye hitap etmesi, resmi belgelerde kaşe kullanımın artması, davetler için basılan davetiye sayılarının artması, işletmelerin markalarının isimlerinin taşıyan kendi ürünlerinin kullanmaya başlaması, reklamlar için el afişleri, kartvizitlerin kullanımının artması ile birlikte matbaa sektöründe büyük yol kat edilmiştir.

Karaağaç Matbaa olarak uzun yıllardır matbaa sektöründe başarılı bir şekilde devam etmekte her geçen gün kendisini geliştiren ekibimiz ile birçok kitleye hitap etmekteyiz. Karaağaç çevresinde ve Türkiye’nin birçok yerinde uzun süredir matbaa hizmeti vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Karaağaç çevresine ve Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Karaağaç Matbaa olarak; Kartvizit, Kaşe, Davetiye, Logo Tasarımı, Broşür, Etiket, Sticker Etiket, Davetiye, Afiş, Poster, Katalog, Antetli Kâğıt, Bloknot, El ilanı, imsakiye, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Kurumsal Kimlik, Plaket, Masa üstü isimlik, Ajanda, Dijital Baskı hizmetlerinin aktif olarak vermekteyiz.

İşletmemizin vizyonu ve misyonu gereği Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimiz isteklerine göre özel tasarımlar yaparak ürünlerinin sunmakta, en hızlı şekilde, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sağlamaktayız.

Siparişlerin teslim süreleri;
En çok talep alan ve baskısını yaptığımız kartvizitler müşterilerimizin isteklerine göre özel tasarımlar yapılmakta ve revize edilmektedir.
Ürünlerin adet sayısına ve tasarımlarına göre 2 ila 4 iş günü içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.
Karaağaç matbaa olarak siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi rakipsiz fiyatlar,
Kaliteli baskı ve en kısa sürede teslim etmekteyiz.
Diğer bir talep alan ürünlerimizden olan kaşeler ise müşterilerimizin isteklerine göre tasarlanarak Karaağaç ve çevresindeki müşterilerimize aynı gün içerisinde.
Farklı ilçe veya şehirlerdeki müşterilerimize ise 1 ila 3 iş günü içerisinde kaşelerini teslim etmekteyiz.
Karaağaç matbaa olarak matbaa sektöründe ki birçok ürünü müşterilerimizin isteklerine göre tasarlamakta ve rakipsiz fiyatlar ile sunmaktayız.
En çok talep gören ürünlerimizden bir diğeri olan davetiyeler özel tasarımlar ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmak ve kısa sürede teslim edilmektedir.

İletişim Bilgileri;
Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesi, Akdiş Sk. No:3/5 Dükkân:10 Kapaklı/Tekirdağ
Telefon & Fax: 0 282 717 08 46
Gsm: 544 401 82 59
E mail: acil@ajans59.com
Tek dileğimiz müşterilerimizin mutluğu…

Hizmet Bölgeleri
Kapaklı Matbaa
Kapaklı Matbaa İşleri

Kapaklı Matbaa İşleri – Ajans 59 Matbaacılık: Sektörde ihtiyacın artmasıyla birlikte matbaa sektöründe büyük yol kat edilmiştir.

Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri olarak 2010 yılında matbaa sektörüne adım attık. Uzun yıllardır başarı ile devam ettiğimiz matbaa sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Kapaklı’da müşterilerimize matbaa hizmeti vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

KAPAKLI MATBAA FİRMASI

Kapaklı, Çerkezköy, Tekirdağ başta olmak üzere hizmetinizdeyiz.

Kartvizit, Kaşe, Davetiye, Logo Tasarımı, Broşür, Etiket, Davetiye, Afiş, Poster, Katalog, Antetli Kâğıt, Bloknot, El ilanı, imsakiye, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Kurumsal Kimlik, Plaket, Masa üstü isimlik, Ajanda, Dijital Baskı hizmetlerinin aktif olarak vermekteyiz.

Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile özel tasarımlar yaparak ürünlerini sunmakta, en hızlı şekilde, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sağlamaktayız.

Siparişlerin teslim süreleri;

Kartvizit tasarımı yapılır. Baskı işlemi 3 gün içerisinde bitip Kapaklı ve çevresinde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Farklı şehirlerde bulunan müşterilerimize ise 5 ile 7 iş günü içerinde siparişleri ulaşmaktadır.

Kaşe işleriniz ise 1 iş günü içerinde teslim edilmektedir.

Farklı illerde ki müşterilerimize ise 2 ila 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Davetiyeler ise müşterilerimizin seçtiği davetiye tasarımına göre Kapaklı ve çevresinde ki müşterilerimize 1 ila 2 iş günü içerisinde. Farklı illerde ki müşterilerimize ise 2 ila 4 gün içerinde ulaşmaktadır.

Düğün, Nişan, Sünnet davetiyelerinde acil işlemlerde Kapaklı içerindeki müşterilerimize aynı gün içerinde davetiyelerini teslim etmekteyiz.

Promosyon: Ajanda, Kalem, saat, çakmak siparişleriniz 7-10 gün içerisinde teslim edilmektedir.

KAPAKLI MATBAA –Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri

İletişim Bilgileri;

Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesi, Akdiş Sk. No:3/5 Dükkan:10 Kapaklı/Tekirdağ

Telefon & Fax: 0 282 717 08 46

Gsm: 0 544 401 82 59

E-mail: acil@ajans59.com

Hizmet Bölgeleri
Kapaklı Fatura Basımı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2lq5yh’ admin_preview_bg=”]
Kapaklı Fatura Basımı – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, Tekirdağ Kapaklı ilçesinde hizmet vermekte olup maliye anlaşmalı işlerinizin tasarım ve baskı işlerini yapmaktadır.

Fatura Basımı Siparişi için İstenecek Belgeler

  1. -Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri Fotokopisi
  3. İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
  4. Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
  5. Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Fatura Basımı

Firmaların ticari hayatta kullanması gereken faturalar, ofset matbaacılık alanında oldukça uygun koşularda basılabilir. Fatura basımı maliye ile anlaşmalı olan matbaalarda yaptırılabilir. Bunu yaptırmak için kanunun öngördüğü bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Anlaşmalı matbaalar ile fatura basımı konusunda irtibat kurmadan öne bazı koşulları yerine getirmelisiniz. Fatura basımı sürekli form fatura şeklinde olursa, daha uygun maliyetlerle yapılabilir. Faturalar resmi bir evrak olduklarından, kullanılacak renk miktarı 3-4 arasında olur.

Fatura basımı için matbaaya sunulması gereken evraklar nelerdir?

  1. . En son aya ait olan KDV beyannamesi tahakkuk fişi
  2. Vergi levhası fotokopisi
  3. Firma kaşesi
  4. İmza sirküleri ve kimlik fotokopisi

Fatura üzerinde olması gereken bilgiler nedir?

1 Ocak 2014 tarihinden itibaren fatura basımı sırasında faturaların üzerinde olması gereken bilgiler şöyle belirlenmiştir.
. Firmanın sicil numarası
. Firmanın ticari ünvanı
. Firmanın merkezinin adresi ve iletişim bilgileri
. Firmanın internet sitesi oluşturma zorunluluğu varsa, web adresi

Fatura türleri nelerdir?

Firmaların kullandığı farklı fatura tipleri bulunmaktadır. Bunlar;

Gider pusulası basımı: Bu belgeleri defter tutmayan ve ticaretle uğraşan kişiler talep etmektedir. Gider pusulasının içinde firmanın ismi, adresi, iletişim bilgileri, vergi dairesi, vergi numarası gibi bilgiler yer alır. Fazla renkli basılmayan bu evraklar genellikle siyah beyaz olarak kullanılır. Ancak gider pusulası üzerinde firma logosuna yer verilebilir.

İrsaliyeli fatura basımı: Bu tür faturalar malın taşınması için gerekli olan sevk irsaliyesinin ve faturanın bir arada olduğu fatura türleridir. Bu faturalar üzerinde yine firmanın bilgileri, logosu, adres ve iletişim bilgileri, vergi dairesi ve vergi numarası yer alır. Bu tür faturaların ebatları A4 ve A5 kâğıdı ebatlarında olabilir. Faturalar elle yazılan ya da bilgisayarla yazılan türden basılabilir. Fatura basımı sırasında stok kodu, ürün açıklama sahası, tutar ve fiyat bilgilerinin yazıldığı bölümler, ödeme ve vade gibi açıklamalara yer verilir. Bunlar tüketicileri aydınlatıcı fatura özellikleridir. Fatura dizaynı firmanın çalışma koşullarına ve özelliklerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Hizmet faturası basımı: Bu tür faturalar İrsaliyeli faturalara benzer. Yine aynı şekilde fatura üzerinde firma bilgileri, iletişim ve adres bilgileri, vergi numarası ve vergi dairesi, firma logosu gibi bilgiler bulunur. Elle ya da bilgisayarla kullanıma uygun şekilde basılabilir.

Makbuz basımları: Firmanın kullanmış olduğu tahsilat, tediye, çek ödemeleri gibi evraklarını işlediği makbuzlardır. Renkli ya da siyah beyaz olarak basılabilirler. Makbuzların üzerinde yine firmaya ait olan tüm bilgiler yer alır.

KAPAKLI MATBAA
[/av_textblock]

[av_heading heading=’Kapaklı Fatura Basımı’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kwgnvyuh’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_heading heading=’Fatura baskısını yaptığımız işler’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading]

[av_horizontal_gallery ids=’5076,5070,5073,5067,5069′ height=’25’ size=’masonry’ links=’active’ lightbox_text=” link_dest=” gap=’large’ active=’enlarge’ initial=” control_layout=’av-control-default’ id=” av_uid=’av-jw4smuf7′][/av_horizontal_gallery]

Duyurular
Çerkezköy matbaa
Kapaklı Matbaacılık

Kapaklı Matbaacılık – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, Kapaklı’da matbaa hizmeti vermektedir.

Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri ,2006 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılından bugüne de matbaa sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ajans 59, her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Ajans 59, geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir.

Kapaklı Matbaacılık – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, daima %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Duyurular