Kapaklı iş kıyafetleri
Kapaklı iş kıyafetleri

Kapaklı iş kıyafetleri, Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri

Her sektöre uygun İş Kıyafetlerinizi profesyonel ekibimizle sizler için üretiyoruz.

Kapaklı’da ayrıca matbaa, promosyon ve reklam ürünleri ile de hizmetinizdeyiz.

baskılı iş elbiseleri

KAPAKLI MATBAACILIK – AJANS 59

Genel
Kapaklı Matbaa
Kapaklı Matbaa İşleri

Kapaklı Matbaa İşleri – Ajans 59 Matbaacılık: Sektörde ihtiyacın artmasıyla birlikte matbaa sektöründe büyük yol kat edilmiştir.

Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri olarak 2010 yılında matbaa sektörüne adım attık. Uzun yıllardır başarı ile devam ettiğimiz matbaa sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Kapaklı’da müşterilerimize matbaa hizmeti vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

KAPAKLI MATBAA FİRMASI

Kapaklı, Çerkezköy, Tekirdağ başta olmak üzere hizmetinizdeyiz.

Kartvizit, Kaşe, Davetiye, Logo Tasarımı, Broşür, Etiket, Davetiye, Afiş, Poster, Katalog, Antetli Kâğıt, Bloknot, El ilanı, imsakiye, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Kurumsal Kimlik, Plaket, Masa üstü isimlik, Ajanda, Dijital Baskı hizmetlerinin aktif olarak vermekteyiz.

Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile özel tasarımlar yaparak ürünlerini sunmakta, en hızlı şekilde, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sağlamaktayız.

Siparişlerin teslim süreleri;

Kartvizit tasarımı yapılır. Baskı işlemi 3 gün içerisinde bitip Kapaklı ve çevresinde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Farklı şehirlerde bulunan müşterilerimize ise 5 ile 7 iş günü içerinde siparişleri ulaşmaktadır.

Kaşe işleriniz ise 1 iş günü içerinde teslim edilmektedir.

Farklı illerde ki müşterilerimize ise 2 ila 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Davetiyeler ise müşterilerimizin seçtiği davetiye tasarımına göre Kapaklı ve çevresinde ki müşterilerimize 1 ila 2 iş günü içerisinde. Farklı illerde ki müşterilerimize ise 2 ila 4 gün içerinde ulaşmaktadır.

Düğün, Nişan, Sünnet davetiyelerinde acil işlemlerde Kapaklı içerindeki müşterilerimize aynı gün içerinde davetiyelerini teslim etmekteyiz.

Promosyon: Ajanda, Kalem, saat, çakmak siparişleriniz 7-10 gün içerisinde teslim edilmektedir.

KAPAKLI MATBAA –Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri

İletişim Bilgileri;

Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesi, Akdiş Sk. No:3/5 Dükkan:10 Kapaklı/Tekirdağ

Telefon & Fax: 0 282 717 08 46

Gsm: 0 544 401 82 59

E-mail: acil@ajans59.com

Hizmet Bölgeleri
Kapaklı Dijital Baskı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-ldj74h’]
Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, son model dijital baskı makineleri ile uygun fiyat kaliteli işçilik ile Tekirdağ Kapaklı’da hizmetinizdedir.

Dijital Baskı Nedir?
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.

Tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Dijital Baskının avantajları nelerdir?

1) Dijital baskı, ofset baskıya göre daha az maliyetlidir çünkü dijital baskıda ön üretim aşaması yoktur. Bu sebeple birim maliyet oldukça düşüktür. Baskı öncesi üretim sürecinde film, montaj ve kalıp işlemleri ve bu işlemlerde kullanılacak malzemeleri devre dışı bırakan dijital baskı sistemi, hem zamandan hem iş gücünden hem de malzeme kullanımından tasarruf sağlamaktadır. İşletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.
2) Dijital baskı makinelerinde bir saat içerisinde ortalama 12 bin kadar çıktı alınabilmektedir. Aynı zamanda ön üretim aşaması da gerekli olmadığından baskı öncesi süreç de büyük ölçüde kısalmıştır. Hatta tasarımın hazır olduğu durumlarda, aynı güç içerisinde bile baskı alınabilmektedir. Bu özelliği sayesinde, acil baskıya ihtiyacı olan hemen herkes dijital baskıyı tercih etmektedir. Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.
Günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.
3) Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop , Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Dijital baskıda kalıp kullanılmadığı için kişiye özel tasarımlar bile yapılabilmektedir. Bu sebeple hem tasarımcı, hem de müşteri dilediği şekilde baskı ürününü tasarlayabilir. Ayrıca veriler üzerinde istenildiği gibi oynama/düzenleme de yapılabilmektedir. Bu veriler de elektronik ortamlarda kolayca depolanmakta ve istenildiği an geri getirilmekte ve aradan yıllar bile geçse kalıba ihtiyaç olmadığı için aynı tasarımı bastırabilmek mümkün olmaktadır.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’20416,20417,20418,20419,20420,20421′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-k9zf8606′ admin_preview_bg=”]

Genel
Çerkezköy matbaa
Kapaklı Plaket Baskı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-oy0jcy’ admin_preview_bg=”]
Kapaklı Plaket Baskısı – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri

Kapaklı Plaket Baskı – Ajans59 Matbaacılık – Kapaklı/Tekirdağ

PLAKET NEDİR?

Alanınızda ya da mesleğinizde üstün bir başarı sergilerseniz eğer insanlar tarafından saygı duyulan bireyler olursunuz. Başarılarınız tebrik etmeye teşekkür edilmeye ihtiyac duyar. Bu başarıları bir organizasyon çerçevesinde gösteriyorsanız eğer, size bir hatıra kalması için plaket verilir. İşte plaketin hayatımızdaki anlamı sadece budur. Sadece dediysem tabi ki çok önemli bir başarının karşılığı olmadığını belirtmek için söylüyorum. Katıldığınız ve üstün bir başarı gösterdiğiniz alanlarda plaket almanın yanında başka ödül alınmalı diye düşünüyorum.

Eğer bir organizasyonunuz varsa ya da bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız ve başarı gösteren kişilere plaket vermek de varsa planlarınızın arasında, sizler için plaket türlerinden bazılarını yazalım…

· Kristal Plaket

· Ahşap Plaket

· Metal Plaket

· Gümüş Plaket

· Altın Plaket

· Ödül Plaket

Maddiyata önem veren insanlar için plaketlerin hiçbir önemi olmayabilir. Ancak maneviyata önem veren insanlar için bir plaketin anlamı çok fazladır. Her ne kadar satsan satılmaz, atsan yazık olur hesabında da olsa, bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu manevi değere dayandırılmaktadır. Gümüş ve altın plaketin belki maddi bir değeri vardır. Ancak üstün bir başarı gösterdikten sonra o plaketi satmak tamamen emeğe olan saygınızın olmadığını gösterir. Bir plaketi de kolay kolay alamıyor çünkü insan. Belirli bir grup veya topluluk içerisinde üstün bir başarı göstermelisiniz ki bir plaket almaya hak kazanabilesiniz. Plaket, baktıkça kendinize güveninizin artmasında en önemli etmenlerden birisidir ayrıca. Eğer bir gün bir plaket kazanırsanız kesinlikle saklayın. Masanızda ya da evinizin herhangi bir yerinde durması bile sizin motive olmanız için yeterli olacaktır.

Plaket şilt Ödüller bir anıdır. Sizden sonraki nesillere hatıradır. Unutmamak unutturmamaktır.

AJANS59 FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!
[/av_textblock]

[av_image src=’https://ajans59.com/wp-content/uploads/2019/06/Ajans59-banner.jpg’ attachment=’7991′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-k9zfb448′ admin_preview_bg=”][/av_image]

Genel
Kapaklı Fatura Basımı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2lq5yh’ admin_preview_bg=”]
Kapaklı Fatura Basımı – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, Tekirdağ Kapaklı ilçesinde hizmet vermekte olup maliye anlaşmalı işlerinizin tasarım ve baskı işlerini yapmaktadır.

Fatura Basımı Siparişi için İstenecek Belgeler

  1. -Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri Fotokopisi
  3. İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
  4. Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
  5. Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Fatura Basımı

Firmaların ticari hayatta kullanması gereken faturalar, ofset matbaacılık alanında oldukça uygun koşularda basılabilir. Fatura basımı maliye ile anlaşmalı olan matbaalarda yaptırılabilir. Bunu yaptırmak için kanunun öngördüğü bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Anlaşmalı matbaalar ile fatura basımı konusunda irtibat kurmadan öne bazı koşulları yerine getirmelisiniz. Fatura basımı sürekli form fatura şeklinde olursa, daha uygun maliyetlerle yapılabilir. Faturalar resmi bir evrak olduklarından, kullanılacak renk miktarı 3-4 arasında olur.

Fatura basımı için matbaaya sunulması gereken evraklar nelerdir?

  1. . En son aya ait olan KDV beyannamesi tahakkuk fişi
  2. Vergi levhası fotokopisi
  3. Firma kaşesi
  4. İmza sirküleri ve kimlik fotokopisi

Fatura üzerinde olması gereken bilgiler nedir?

1 Ocak 2014 tarihinden itibaren fatura basımı sırasında faturaların üzerinde olması gereken bilgiler şöyle belirlenmiştir.
. Firmanın sicil numarası
. Firmanın ticari ünvanı
. Firmanın merkezinin adresi ve iletişim bilgileri
. Firmanın internet sitesi oluşturma zorunluluğu varsa, web adresi

Fatura türleri nelerdir?

Firmaların kullandığı farklı fatura tipleri bulunmaktadır. Bunlar;

Gider pusulası basımı: Bu belgeleri defter tutmayan ve ticaretle uğraşan kişiler talep etmektedir. Gider pusulasının içinde firmanın ismi, adresi, iletişim bilgileri, vergi dairesi, vergi numarası gibi bilgiler yer alır. Fazla renkli basılmayan bu evraklar genellikle siyah beyaz olarak kullanılır. Ancak gider pusulası üzerinde firma logosuna yer verilebilir.

İrsaliyeli fatura basımı: Bu tür faturalar malın taşınması için gerekli olan sevk irsaliyesinin ve faturanın bir arada olduğu fatura türleridir. Bu faturalar üzerinde yine firmanın bilgileri, logosu, adres ve iletişim bilgileri, vergi dairesi ve vergi numarası yer alır. Bu tür faturaların ebatları A4 ve A5 kâğıdı ebatlarında olabilir. Faturalar elle yazılan ya da bilgisayarla yazılan türden basılabilir. Fatura basımı sırasında stok kodu, ürün açıklama sahası, tutar ve fiyat bilgilerinin yazıldığı bölümler, ödeme ve vade gibi açıklamalara yer verilir. Bunlar tüketicileri aydınlatıcı fatura özellikleridir. Fatura dizaynı firmanın çalışma koşullarına ve özelliklerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Hizmet faturası basımı: Bu tür faturalar İrsaliyeli faturalara benzer. Yine aynı şekilde fatura üzerinde firma bilgileri, iletişim ve adres bilgileri, vergi numarası ve vergi dairesi, firma logosu gibi bilgiler bulunur. Elle ya da bilgisayarla kullanıma uygun şekilde basılabilir.

Makbuz basımları: Firmanın kullanmış olduğu tahsilat, tediye, çek ödemeleri gibi evraklarını işlediği makbuzlardır. Renkli ya da siyah beyaz olarak basılabilirler. Makbuzların üzerinde yine firmaya ait olan tüm bilgiler yer alır.

KAPAKLI MATBAA
[/av_textblock]

[av_heading heading=’Kapaklı Fatura Basımı’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kwgnvyuh’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_heading heading=’Fatura baskısını yaptığımız işler’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading]

[av_horizontal_gallery ids=’5076,5070,5073,5067,5069′ height=’25’ size=’masonry’ links=’active’ lightbox_text=” link_dest=” gap=’large’ active=’enlarge’ initial=” control_layout=’av-control-default’ id=” av_uid=’av-jw4smuf7′][/av_horizontal_gallery]

Duyurular
Web Sitemiz Yenilendi!

Ajans 59 olarak temel amacımız; varlık sebebimiz olan siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, daha işlevsel ve aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla, son teknolojiyi kullanarak güncel trendlere uygun kurumsal web sitemiz www.ajans59.com‘u yenilemiş bulunmaktayız.

Duyurular