Çerkezköy iş kıyafetleri

Çerkezköy iş kıyafetleri –Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri

Çerkezköy iş kıyafetleri
Çerkezköy iş kıyafetleri

Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, Kapaklı ve Çerkezköy başta olmak üzere ülke genelindeki müşterilerinin kurumsal iş kıyafetlerini üretmektedir. Baskılı ve Nakışlı olarak kurumsal logonuz iş kıyafetlerinize işlenmektedir.

Ürünlerimiz 1. kalite olup sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Baskılı iş elbisesi çeşitlerimiz:

Yelek, polar, t-shirt, şapka, sweatshirt, önlük, bere, pantolon, iş önlüğü, kazak

Kapaklı iş kıyafetleri

Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır. Bu doğrultuda yüzlerce müşterimize kurumsal iş kıyafeti hizmeti vermiş bulunmaktayız.

Ajans 59, her geçen gün kendini yenileyerek sektörde öncü olma yolunda ilerlemektedir. Son sistem ve teknolojik ekipmanlarını güçlendirmektedir.

Genel
Çerkezköy Matbaa işleri

Çerkezköy Matbaa işleri – Ajans 59 Matbaacılık: İşletmelerin daha fazla kitleye hitap etmesi, resmi belgelerde kaşe kullanımın artması, davetler için basılan davetiye sayılarının artması, işletmelerin markalarının isimlerinin taşıyan kendi ürünlerinin kullanmaya başlaması, reklamlar için el afişleri, kartvizitlerin kullanımının artması ile birlikte matbaa sektöründe büyük yol kat edilmiştir.

Çerkezköy Matbaa olarak bizlerde 10 yıldır başarı ile devam ettiğimiz matbaa sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çerkezköy Matbaa olarak sadece Çerkezköy çevresinde ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekte müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Çerkezköy ve Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Çerkezköy Matbaa olarak;

Kartvizit, Kaşe, Davetiye, Logo Tasarımı, Broşür, Etiket, Davetiye, Afiş, Poster, Katalog, Antetli Kâğıt, Bloknot, El ilanı, imsakiye, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Kurumsal Kimlik, Plaket, Masa üstü isimlik, Ajanda, Dijital Baskı hizmetlerinin aktif olarak vermekteyiz.

İşletmemizin vizyonu ve misyonu gereği Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimiz isteklerine göre özel tasarımlar yaparak ürünlerinin sunmakta, en hızlı şekilde, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sağlamaktayız.

Çerkezköy Matbaa olarak teslimatlarınızı en hızlı ve güvenilir şekilde siz değerli müşterilerimize iletmekteyiz.

Çerkezköy ve çevresindeki müşterilerimize siparişin türüne göre 1 veya 3 gün içerisinde teslim etmekte farklı illerdeki müşterilerimize ise sipariş verdikleri ürüne göre 3 veya 5 gün içerisinde adreslerinize ürünlerinizi göndermekteyiz.

Çerkezköy Matbaa olarak;
Kartvizit, afiş, broşür, el ilanı gibi birçok ürünlerde çalışma arkadaşlarımız tarafında yapılan işletmelerinize ve kişilere özel tasarımlar ile siz müşterilerimize sunmaktayız.

En fazla sipariş alan bir diğer ürünümüz olan düğün davetiyeleri ise
Yüzlerce farklı her bütçeye ve zevke uyun modellerimiz ile müşterilerimizin hizmetindedir.
Davetiyelerinizi en hızlı ve kusursuz şekilde basmakta ve teslim etmekteyiz.

Çerkezköy’deki müşterilerimize siparişleri 1 gün sonra gönderilmektedir. Farklı illerdeki müşterilerimize ise 3 gün içerinde siparişlerini göndermekteyiz.

İletişim Bilgileri;
Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesi, Akdiş Sk. No:3/5 Dükkân:10 Kapaklı/Tekirdağ
Telefon & Fax: 0 282 717 08 46
Gsm: 544 401 82 59

E mail: acil@ajans59.com
Tek istediğimiz müşterilerimizin memnuniyeti.
Çerkezköy MatbaaKapaklı Matbaa

Çerkezköy Matbaa
Hizmet Bölgeleri
Kapaklı Dijital Baskı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-ldj74h’]
Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, son model dijital baskı makineleri ile uygun fiyat kaliteli işçilik ile Tekirdağ Kapaklı’da hizmetinizdedir.

Dijital Baskı Nedir?
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.

Tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Dijital Baskının avantajları nelerdir?

1) Dijital baskı, ofset baskıya göre daha az maliyetlidir çünkü dijital baskıda ön üretim aşaması yoktur. Bu sebeple birim maliyet oldukça düşüktür. Baskı öncesi üretim sürecinde film, montaj ve kalıp işlemleri ve bu işlemlerde kullanılacak malzemeleri devre dışı bırakan dijital baskı sistemi, hem zamandan hem iş gücünden hem de malzeme kullanımından tasarruf sağlamaktadır. İşletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.
2) Dijital baskı makinelerinde bir saat içerisinde ortalama 12 bin kadar çıktı alınabilmektedir. Aynı zamanda ön üretim aşaması da gerekli olmadığından baskı öncesi süreç de büyük ölçüde kısalmıştır. Hatta tasarımın hazır olduğu durumlarda, aynı güç içerisinde bile baskı alınabilmektedir. Bu özelliği sayesinde, acil baskıya ihtiyacı olan hemen herkes dijital baskıyı tercih etmektedir. Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.
Günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.
3) Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop , Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Dijital baskıda kalıp kullanılmadığı için kişiye özel tasarımlar bile yapılabilmektedir. Bu sebeple hem tasarımcı, hem de müşteri dilediği şekilde baskı ürününü tasarlayabilir. Ayrıca veriler üzerinde istenildiği gibi oynama/düzenleme de yapılabilmektedir. Bu veriler de elektronik ortamlarda kolayca depolanmakta ve istenildiği an geri getirilmekte ve aradan yıllar bile geçse kalıba ihtiyaç olmadığı için aynı tasarımı bastırabilmek mümkün olmaktadır.
[/av_textblock]

[av_gallery ids=’20416,20417,20418,20419,20420,20421′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-k9zf8606′ admin_preview_bg=”]

Genel
Kapaklı Fatura Basımı

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2lq5yh’ admin_preview_bg=”]
Kapaklı Fatura Basımı – Ajans 59 Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Hizmetleri, Tekirdağ Kapaklı ilçesinde hizmet vermekte olup maliye anlaşmalı işlerinizin tasarım ve baskı işlerini yapmaktadır.

Fatura Basımı Siparişi için İstenecek Belgeler

  1. -Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri Fotokopisi
  3. İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
  4. Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
  5. Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Fatura Basımı

Firmaların ticari hayatta kullanması gereken faturalar, ofset matbaacılık alanında oldukça uygun koşularda basılabilir. Fatura basımı maliye ile anlaşmalı olan matbaalarda yaptırılabilir. Bunu yaptırmak için kanunun öngördüğü bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Anlaşmalı matbaalar ile fatura basımı konusunda irtibat kurmadan öne bazı koşulları yerine getirmelisiniz. Fatura basımı sürekli form fatura şeklinde olursa, daha uygun maliyetlerle yapılabilir. Faturalar resmi bir evrak olduklarından, kullanılacak renk miktarı 3-4 arasında olur.

Fatura basımı için matbaaya sunulması gereken evraklar nelerdir?

  1. . En son aya ait olan KDV beyannamesi tahakkuk fişi
  2. Vergi levhası fotokopisi
  3. Firma kaşesi
  4. İmza sirküleri ve kimlik fotokopisi

Fatura üzerinde olması gereken bilgiler nedir?

1 Ocak 2014 tarihinden itibaren fatura basımı sırasında faturaların üzerinde olması gereken bilgiler şöyle belirlenmiştir.
. Firmanın sicil numarası
. Firmanın ticari ünvanı
. Firmanın merkezinin adresi ve iletişim bilgileri
. Firmanın internet sitesi oluşturma zorunluluğu varsa, web adresi

Fatura türleri nelerdir?

Firmaların kullandığı farklı fatura tipleri bulunmaktadır. Bunlar;

Gider pusulası basımı: Bu belgeleri defter tutmayan ve ticaretle uğraşan kişiler talep etmektedir. Gider pusulasının içinde firmanın ismi, adresi, iletişim bilgileri, vergi dairesi, vergi numarası gibi bilgiler yer alır. Fazla renkli basılmayan bu evraklar genellikle siyah beyaz olarak kullanılır. Ancak gider pusulası üzerinde firma logosuna yer verilebilir.

İrsaliyeli fatura basımı: Bu tür faturalar malın taşınması için gerekli olan sevk irsaliyesinin ve faturanın bir arada olduğu fatura türleridir. Bu faturalar üzerinde yine firmanın bilgileri, logosu, adres ve iletişim bilgileri, vergi dairesi ve vergi numarası yer alır. Bu tür faturaların ebatları A4 ve A5 kâğıdı ebatlarında olabilir. Faturalar elle yazılan ya da bilgisayarla yazılan türden basılabilir. Fatura basımı sırasında stok kodu, ürün açıklama sahası, tutar ve fiyat bilgilerinin yazıldığı bölümler, ödeme ve vade gibi açıklamalara yer verilir. Bunlar tüketicileri aydınlatıcı fatura özellikleridir. Fatura dizaynı firmanın çalışma koşullarına ve özelliklerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Hizmet faturası basımı: Bu tür faturalar İrsaliyeli faturalara benzer. Yine aynı şekilde fatura üzerinde firma bilgileri, iletişim ve adres bilgileri, vergi numarası ve vergi dairesi, firma logosu gibi bilgiler bulunur. Elle ya da bilgisayarla kullanıma uygun şekilde basılabilir.

Makbuz basımları: Firmanın kullanmış olduğu tahsilat, tediye, çek ödemeleri gibi evraklarını işlediği makbuzlardır. Renkli ya da siyah beyaz olarak basılabilirler. Makbuzların üzerinde yine firmaya ait olan tüm bilgiler yer alır.

KAPAKLI MATBAA
[/av_textblock]

[av_heading heading=’Kapaklı Fatura Basımı’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kwgnvyuh’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_heading heading=’Fatura baskısını yaptığımız işler’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading]

[av_horizontal_gallery ids=’5076,5070,5073,5067,5069′ height=’25’ size=’masonry’ links=’active’ lightbox_text=” link_dest=” gap=’large’ active=’enlarge’ initial=” control_layout=’av-control-default’ id=” av_uid=’av-jw4smuf7′][/av_horizontal_gallery]

Duyurular